70.00 грн.

Шановні користувачі сервісу!

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не завантажиться, повідомте нас про це в онлайн чаті сайту або відішліть повідомлення на електрону адресу info.moe.pravo@gmail.com чи у Facebook на офіційну сторінку «Юридичний кабінет».

У випдку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок позовної заяви не завантажиться, повідомите нас про це в онлайн чаті сайту.

Контакти адміністрації сайту:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77

Адвокатське бюро “Довженко та партнери”

Опис

Договір комерційної концесії (франчайзингу) на вступ Франчайзі до Франчайзингової мережі ТМ

ДОГОВІР КОМЕРЦІЙНОЇ КОНЦЕСІЇ (ФРАНЧАЙЗИНГУ)
м. _____ „___” _______________2018 р.

ТОВ «______________», в особі директора ____________________, діючого на підставі Статуту, надалі – „Франчайзер”, з однієї сторони, та ТОВ «_______________», особі директора ____________________, діючого на підставі Статуту -, надалі “Франчайзі”, з іншої сторони, а разом – „Сторони”, уклали даний договір (надалі “Договір”) про нижченаведене.
1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
Торгова Марка (ТМ) – сукупність зареєстрованих Франчайзером в Державному департаменті інтелектуальної власності України прав на знаки для товарів та послуг, елементи фірмового стилю, уніформу, та інші об’єкти прав інтелектуальної власності Франчайзера, що використовуються у Франчайзинговій мережі ТМ «___________».
Бізнес – підприємницька діяльність – виробництво каркасних систем з пап’є-маше, яка являється результатом пошуків, зусиль, комерційного досвіду та ноу-хау Франчайзера під ТМ «______________».

Повний текст договору можна отримати після оплати

Кошик

Якщо ви хочете скорегувати кількість документів для покупки - перейдіть в корзину:

Корзина