70.00 грн.

Шановні користувачі сервісу!

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не завантажиться, повідомте нас про це в онлайн чаті сайту або відішліть повідомлення на електрону адресу info.moe.pravo@gmail.com чи у Facebook на офіційну сторінку «Юридичний кабінет».

У випдку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок позовної заяви не завантажиться, повідомите нас про це в онлайн чаті сайту.

Контакти адміністрації сайту:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77

Адвокатське бюро “Довженко та партнери”

Опис

Договір про надання кредитів для проведення факторингових операцій

ДОГОВІР
ПРО НАДАННЯ КРЕДИТІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ФАКТОРИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ

м. ______________ “___” _____________ 2018 р.

ПАТ «_____________» (надалі іменується “Кредитодавець”) в особі ________________________, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та ТОВ «____________» (надалі іменується “Позичальник”) в особі ____________________,
(вказати посаду, прізвище, ім’я, по батькові)
що діє на підставі Статуту, з іншої сторони (в подальшому разом іменуються “Сторони”, а кожна окремо – “Сторона”) уклали цей Договір про надання кредитів для проведення факторингових операцій (надалі іменується “Договір”) про наступне.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. За цим Договором Кредитодавець зобов’язується надати Позичальникові грошові кошти на умовах, передбачених цим Договором (надалі іменується “кредит”), виключно для проведення факторингових операцій за процентною ставкою ___ % річних, а Позичальник зобов’язується повернути кредит та сплачувати проценти у розмірі ___ % річних від наданої та непогашеної суми кредиту.
1.2. Розмір та строк надання кредиту передбачені у Додатку N ___ до цього Договору.
1.3. Забезпечення зобов’язань Позичальника за цим Договором здійснюється шляхом _______________ (вказати вид забезпечення)

Повний текст договору можна отримати після оплати

Кошик

    Товар Ціна Кількість Загалом
× Заповнювач Зразок договору про надання кредитів для проведення факторингових операцій 70.00 грн.
70.00 грн.

Якщо ви хочете скорегувати кількість документів для покупки - перейдіть в корзину:

Корзина