70.00 грн.

Шановні користувачі сервісу!

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не завантажиться, повідомте нас про це в онлайн чаті сайту або відішліть повідомлення на електрону адресу info.moe.pravo@gmail.com чи у Facebook на офіційну сторінку «Юридичний кабінет».

У випдку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок позовної заяви не завантажиться, повідомите нас про це в онлайн чаті сайту.

Контакти адміністрації сайту:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77

Адвокатське бюро “Довженко та партнери”

Опис

Договір товарного франчайзингу

м. ________________ “___” ____________ 2018 року
________________________________________________________ надалі іменується “Правоволоділець”, в особі __________________________________________________________, який діє на підставі _______ ____________________________________, з однієї сторони, і ________________________________, надалі іменується “Користувач”, в особі директора _____________________________________, який діє на підставі Статуту підприємства, з іншої сторони, уклали цей Договір франчайзингу (надалі іменується “Договір”) про наступне:
1. Предмет Договору
1.1. У порядку та на умовах, визначених цим Договором, Правоволоділець зобов’язується надати Користувачеві за плату на строк ______ (або безстроково) право використання у підприємницькій діяльності Користувача на території ______________ комплекс виключних прав, належних Правоволодільцеві, а саме:
– право на фірмове найменування;
– комерційне позначення;
– комерційну інформацію, що охороняється;
– знак для товарів і послуг;
– _______ (інші виключні права).
1.2. Передача зазначених у п. 1.1 виключних прав від Правоволодільця до Користувача здійснюється з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Повний текст договору можна отримати після оплати

Кошик

    Товар Ціна Кількість Загалом
× Заповнювач Зразок договору товарного франчайзингу 70.00 грн.
70.00 грн.

Якщо ви хочете скорегувати кількість документів для покупки - перейдіть в корзину:

Корзина