170.00 грн.

Зразок позовної заяви про захист прав споживача, визнання договору фінансового лізингу недійсним та стягнення коштів

У даному файлі знаходиться:

  • позовна заява,
  • посилання на рішення суду,
  • пояснення на заперечення (відзив) віідповідача,
  • зразок позовної зави за новим ЦПК.

Шановні користувачі сервісу!

Для того щоб завантажити документ необхідно нажати на кнопу «скачати» та здійснити оплату.  Після оплати на сайті платіжної системи LiqPay натиснити на «вернуться на сайт». Після чого документ автоматично скачається та відкриється у форматі microsoft word

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не завантажиться, повідомте нас про це в онлайн чаті сайту або відішліть повідомлення на електрону адресу info.moe.pravo@gmail.com чи у Facebook на офіційну сторінку «Юридичний кабінет», або зателефонуйте:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77

Опис

“____” _______ 2018р.

Печерський районний суд м. Києва

01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А

Позивач:

______________________________

Адреса реєстрації: _____________________

ІПН _______________

електронна пошта: ________________

офіційна електронна адреса відсутня

тел. ______________

 Представник позивача:

 Адвокат ____________________

Адреса для листування: _____________________________

ІПН _____________

                    електронна пошта: ________________

офіційна електронна адреса:

_______________________

тел. _____________

Відповідач:

 ТОВ “________________” 

Адреса:____________________

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ _________

електронна пошта: ________________

офіційна електронна _________

Тел..: ______________

 

предмет позову про захист прав споживачів.

Ціна позову: ____________ грн.

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про захист прав споживача, визнання договору недійсним

та стягнення коштів

 Між Позивачем та Відповідачем 23 грудня 2014 року було укладено Договір фінансового лізингу № 00496  з додатками №1, №2, №3, які є невід’ємною частиною цього Договору (надалі – Договір). Відповідно до умов Договору, відповідач бере на себе зобов’язання придбати предмет лізингу (транспортний засіб Chevrolet Aveo), у власність та передати предмет лізингу у користування лізингоодержувачу (позивачеві) на строк та на умовах, передбачених договором. Предмет лізингу є власністю лізингодавця та придбається ним на своє ім’я за договором купівлі-продажу у продавця.

Відповідно до ст. 11 Договору позивач має право викупу предмету лізингу за окремим договором купівлі-продажу за умови сплати його повної вартості, а також інших заборгованостей, штрафних санкцій та збитків. Водночас згідно п. 1.7 договору, предмет лізингу передається лізингоодержувачу у строк не більше 120 робочих днів з моменту сплати ним на рахунок лізингодавця: Адміністративного платежу (комісії за організацію та оформлення договору у розмірі 10 % від вартості предмета лізингу); Авансового платежу (50 % від вартості предмета лізингу); Комісії за передачу предмета лізингу (3% від вартості предмета лізингу); у разі наявності, Сплати різниці до вже сплаченого Авансового платежу на умовах, викладених у п. 9.4. ст. 9 цього Договору, або різниці до вже сплаченого Авансового платежу на умовах, викладених у п. 9.6. ст. 9 цього Договору.

У специфікації, що є додатком № 2 до Договору, предметом лізингу визначено транспортний засіб марки Chevrolet, модель Aveo, у кількості 1, вартістю 14 821,53 долара США (на дату укладення цього Договору, згідно обмінного курсу долара США до української гривні, гривневий еквівалент вартості предмета лізингу становив 209 680,00 грн.).

Повний текст документу можна отримати після повної його оплати

Кошик

Якщо ви хочете скорегувати кількість документів для покупки - перейдіть в корзину:

Корзина