80.00 грн.

Оболонський районний суд м. Києва

вул. Маршала Тимошенко, 2Є

Позивач: ______________________

Адреса: _______________

ІПН: _________________

Електронна пошта:- ___________

                                                          Офіційна електронна адреса: відсутня

тел. _______________

 

Відповідач: ______________________

Адреса: _______________

ІПН: _________________

Електронна пошта:- ___________

                                                          Офіційна електронна адреса: невідома

тел. _______________

Ціна позову – __________ грн

 

Позовна заява

про стягнення основного  боргу за розпискою 3% річних за незаконне використання коштів та інфляціних витрат

 

Мною, _________________ (надалі – Позивач) ____ _______ 201_р. було надано гр. ______________ (Відповідач за позовом), позику – грошові кошти у розмірі __________ (____________) гривень на строк до 31 травня 2018р.

Зазначені обставини підтверджуються копією доданою до позовної заяви, складеною Відповідачем власноруч та підписаною відповідачем ___  ____ 201_ року, згідно якої, Відповідач зобов’язувався повернути Позивачу позику суми коштів в розмірі __________ (____________) гривень до ___  ____ 201_ року.

Відповідно до ст.ст. 1046, 1047 ЦК України за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов’язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості. Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками. На підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника або інший документ, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми або визначеної кількості речей.

Частиною 1 статті 1049 діючого Цивільного кодексу України, передбачено, що Позичальник зобов’язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором.

До сьогоднішнього часу Відповідач ухиляється від повернення суми боргу, чим порушив взяті на себе зобов’язання.

Повний текст документу можна отримати після повної його оплати

Опис

Позовна заява про стягнення боргу за розпискою та 3% річних за незаконне використання коштів та інфляційних витрат

Примітка. У даному файлі також  знаходиться:

– приклад розрахунку відсотків за користування грошовими коштами;

– приклад розрахунку інфляційних збитків;

– зразок Довідки про  підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав;

– зразок попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи.

 

 

Шановні користувачі сервісу!

Для того щоб завантажити документ необхідно нажати на кнопу «скачати» та здійснити оплату.  Після оплати документ автоматично скачається та відкриється у форматі microsoft word

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не завантажиться, повідомте нас про це в онлайн чаті сайту або відішліть повідомлення на електрону адресу info.moe.pravo@gmail.com чи у Facebook на офіційну сторінку «Юридичний кабінет», або зателефонуйте:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77

Кошик

Якщо ви хочете скорегувати кількість документів для покупки - перейдіть в корзину:

Корзина