ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір купівлі-продажу товарів на умовах поставки FCA (Франко – перевізник) Інкотермс 2020

180.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір купівлі-продажу товарів на умовах поставки FCA (Франко – перевізник) Інкотермс 2020

світ документів, зразки

Договір купівлі-продажу товарів на умовах поставки FCA (Франко – перевізник) Інкотермс 2020

Даний зразок договору регламентує між сторонами договору купівлі-продажу продаж партії товару шляхом постастачання товару на умовах франко – завод Інкотермс 2020.

Згідно умов данного зразку договору-купівлі-продажу перехід права власності на товар відбувається в момент отримання товару  уповноваженим представником покупця. Порядок оплати за товари передбачений на умовах передньої оплата у розмірі 100% від вартості партії товару.

Якщо Вам необхідний інший зразок договору, то його можна замовити в онлайн-чаті нашого сайту. 

З повагою, адміністрація сайту.

Зразок договору складається з наступниих розділів:

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
 2. КІЛЬКІСТЬ ТОВАРІВ
 3. ЯКІСТЬ ТОВАРУ
 4. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОСТАЧАННЯ
 5. ЦІНА ТОВАРУ
 6. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
 7. УМОВИ ПОСТАВКИ ТОВАРІВ
 8. ВІДВАНТАЖЕННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ ТОВАРІВ
 9. ПЕРЕДАЧА ТОВАРІВ
 10. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
 11. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН 
 12. НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ (ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ)
 13. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
 14. ЗМІНА УМОВ ДОГОВОРУ
 15. УМОВИ УЗГОДЖЕННЯ ЗВ’ЯЗКУ МІЖ СТОРОНАМИ
 16. ЗАКЛЮЧНІ УМОВИ ДОГОВОРУ
 17. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН

Інкотермс 2020 умови поставки  FCA (Франко перевізник)

Умова поставки FCA (Free Carrier) є найбільш часто використовуваним терміном Інкотермс (практично 40% міжнародних торгових контрактів укладається з цим правилом), оскільки він дуже гнучкий і універсальний. Основними перевагами базису FCA є – застосування будь-якого виду транспорту і використання будь-якого місця доставки товару, який знаходиться в країні продавця. Це може бути магазин, склад, морський порт, аеропорт, або просто адреса продавця. В даний час проводиться аналіз з метою поділу базису FCA на два терміни в Інкотермс 2020 року – один для наземної доставки, а інший для морських контейнерних поставок.

 

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

За цим запитом у нас шукають:

#Купити, #скачати, #придбати, #завантажити, #документи, #зразки, #шаблони, #право, #суд, #провадження, #спір, #майно, #договір, #угода, #позовназаява, #клопотання, #контракт, #скарги, #цивільнеправо, #господарськеправо, #процес, #адміністративнеправо, #кримінальнеправо, #кодекси, #закони, #консультації, #рішення, #ухвали, #постанови, #адвокат, #претензія

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір купівлі-продажу товарів на умовах поставки FCA (Франко – перевізник) Інкотермс 2020”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.