ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про надання послуг муніципальної няні

250.00 грн.

Категорії: , , Позначок: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Перелік документів:Договір, Додаток до договору (режим дня)
Формат: MS Word (.doc)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Договір про надання послуг муніципальної няні

DOCUMENTI.COM.UA

Зразок договору складається з наступних розділів:

 1. Предмет Договору
 2. Термін дії Договору
 3. Оплата послуг
 4. Режим робочого часу та відпочинку
 5. Обов’язки і права ВИКОНАВЦЯ
 6. Обов’язки і права ЗАМОВНИКА
 7. Порядок вирішення спорів
 8. Адреси та підписи Сторін
 9. Додаток до договору (Режим дня дитини)

 

Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років ‹‹муніципальна няня››

Управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації надає інформацію згідно постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 68:

починаючи з 1 січня 2019 р. забезпечується відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років ‹‹муніципальна няня›› у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року.

Згідно порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років ‹‹муніципальна няня›› послуга, що надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років – це послуга з догляду за дитиною до трьох років ‹‹муніципальна няня››;

муніципальна няня – будь-яка фізична особа –  підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Відшкодування вартості послуги ‹‹муніципальна няня›› є  щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років (далі – компенсація послуги ‹‹муніципальна няня››).

Призначення та виплата компенсації послуги ‹‹муніципальна няня›› здійснюються згідно з рішенням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Право на отримання компенсації послуги ‹‹муніципальна няня›› мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею.

Компенсація послуги ‹‹муніципальна няня›› не призначається батькам, які є батьками – вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

Договір укладається у письмовій формі між отримувачем послуги ‹‹муніципальна няня›› та муніципальною нянею.

У договорі має бути визначено, зокрема, назву послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та строк її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін.

ЯК ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ?

Для отримання компенсації послуги ‹‹муніципальна няня›› отримувач послуги ‹‹муніципальна няня›› протягом місяця після укладення договору подає місцевому структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем свого проживання заяву та документи/відомості у паперовій або електронній формі.

У паперовій формі отримувач послуги ‹‹муніципальна няня›› подає такі документи:

заяву про надання компенсації послуги ‹‹муніципальна няня››;

заяву про перерахування коштів для компенсації послуги ‹‹муніципальна няня›› із зазначенням рахунка в установі банку;

копію договору між отримувачем послуги ‹‹муніципальна няня›› та муніципальною нянею;

документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги ‹‹муніципальна няня›› (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка).

До заяви додаються копії:

свідоцтва про народження дитини;

паспорта отримувача компенсації послуги ‹‹муніципальна няня›› з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;

документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають про це відмітку в паспорті) отримувача компенсації послуги ‹‹муніципальна няня››;

рішення районної, районної у м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Також отримувач допомоги ‹‹муніципальна няня›› може подати документи в електронній формі.

Компенсація послуги ‹‹муніципальна няня›› призначається на строк здійснення догляду за дитиною до трьох років, визначений у договорі, укладеному між отримувачем послуги ‹‹муніципальна няня›› та муніципальною нянею.

Виплата компенсації послуги ‹‹муніципальна няня›› здійснюється щомісяця на підставі поданих отримувачем послуги ‹‹муніципальна няня›› документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги ‹‹муніципальна няня››.

Фінансування компенсації послуги ‹‹муніципальна няня›› здійснюється відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256.

Джерело

Роз’яснення, згідно Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 68 (із змінами),

 1. Договір має назву « про здійснення догляду за дитиною до трьох років»;
 2. Істотні (обов’язкові) умови Договору про здійснення догляду за дитиною до трьох років: а) назва послуги; б) обсяг послуги із зазначенням конкретних заходів; в) умови та строк надання послуги; г) вартість послуги; д) періодичність оплати; е) відповідальність сторін.
 3. Назва послуги: послуга з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» – Послуга «муніципальна няня».
 4. Сторони: Замовник, Виконавець
 5. Термін дії договору не може перевищувати дату досягнення дитиною 3 (трьох) років.
 6. Інші умови, визначаються за домовленістю між Сторонами.
 7. Зміст обсягу послуги, режим надання послуги, кінцева вартість, порядок розрахунку, межі відповідальності тощо, може визначатися Замовником самостійно.
 8. Порядок оплати послуги організовується з врахуванням того, що документами, які підтверджують витрати на оплату послуги є чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку.

Договір з домашнім персоналом є надзвичайно корисним документом, в якому сторони можуть зафіксувати всі умови роботи і вимоги до працівника: графік, обов’язки, розмір і порядок оплати, за скільки днів до звільнення одна сторона повинна попередити іншу, що заборонено робити працівнику, відповідальність сторін. Кожна сторона за договором отримує і права, і обов’язки, що усуває напруженість та недомовленість, а найголовніше дозволяє уникнути багатьох конфліктів у майбутньому.

Зразок договору про надання послуг муніципальної няні складено таким чином, що за потребою він може бути доповнений особливими вимогами, умовами роботи тощо.

Також ви можете скористувавшись нашим сервісом та придбати інші договори в сфері сімейного права – Зразки сімейних договорів  ТА
 Договір про надання послуг з підбору домашнього персоналу (з актом про надання послуг)
 Договір про надання послуг доглядальниці
 Договір про надання послуг домробітниці

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

МОЄ ПРАВО

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про надання послуг муніципальної няні”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.