ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір зберігання майна на товарному складі з Актом-3

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Перелік документів:4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Договір зберігання майна на товарному складі з Актом-3

documenti.com.ua
documenti.com.ua

Договір зберігання майна на товарному складі з Актом-3

За договором складського зберігання одна сторона (зберігач) зобов’язується зберігати товар, переданий їй поклажедателем, і повернути цей товар у схоронности. Договір складського зберігання укладається в письмовій формі. Письмова форма договору складського зберігання вважається дотриманою, якщо прийняття товару на склад посвідчено складсь­ким документом.

Приймання і зберігання товарів, що стосується умов зберігання, то слід зазначити, що оскільки договір зберігання відповідно до статті 942 ЦКУ зобов’язує зберігача застосовувати всі міри, установлені договором, законом, іншими актами цивільного законодавства, для забезпечення схоронності речі в договорі також можна вказати конкретні заходи, які повинен прийняти зберігач для забезпечення схоронності речі. Приміром, підтримка необхідної температури або вологості в приміщенні і т.д.

В договорі (за необхідності і залежно від властивостей товару) необхідно вказати умову, в якій чітко формулюється порядок повідомлення адміністрації зберігача про надання права на одержання товару третіх осіб (осіб, що не представляють зберігача і поклажодавця) і якими документами мають бути підтверджені їхні повноваження. Ще під час обговорення умов договору зберігання сторони повинні чітко визначити і детально регламентувати, яким чином і ким буде проводитися приймання товару при його надходженні до зберігача (на склад) і яким чином буде здійснюватися перевірка товару під час зберігання.

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

МОЄ ПРАВО

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір зберігання майна на товарному складі з Актом-3”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.