ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір зберігання майна на товарному складі з актом

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір зберігання майна на товарному складі з актом

світ документів, зразки

Договір зберігання майна на товарному складі та акт приймання-передачи майна на зберігання – варіант І

Загальні питання зберігання врегульовані Главою 66 Цивільного кодексу України.

Предмет договору зберігання полягає в тому, що одна сторона (зберігач) зобов’язується зберігати річ, передану їй другою стороною (поклажодавцем), і повернути її у цілості (ст. 936 Цивільного кодексу, далі – ЦК). Договір зберігання укладається у простій письмовій формі без обов’язкового нотаріального посвідчення. Письмова форма договору вважається дотриманою, якщо факт приймання речі на зберігання зафіксовано документом, підписаним зберігачем: розпискою, квитанцією, іншим аналогічним документом (ч. 1 ст. 937 ЦК).

Договір складського зберігання є платним з огляду на закон, оскільки підприємство – товарний склад зберігає товар і надає послуги зі зберігання на принципах підприємницької діяльності (ч. 1 ст. 956 ЦК). А підприємницька діяльність – це господарська діяльність із метою отримання прибутку (ст. 42 ГК).

 

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Наші фінансові ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

 

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір зберігання майна на товарному складі з актом”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.