ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір зберігання особистого майна працівника з правом використання

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Договір зберігання особистого майна працівника з правом використання

documenti.com.ua
documenti.com.ua

Договір зберігання особистого майна працівника з правом використання

 

Ситуація, коли працівник надає особисті речі у тимчасове користування підприємству, може статися, наприклад, коли працівнику необхідно поліпшити умови праці, але в кошторисі відповідні витрати не передбачені.

Особисті речі працівника, які використовуються в підприємстві, повинні бути відображені в обліку.

Без документального оформлення факту передачі в користування підприємству особистого майна працівника довести, що майно належить саме працівнику, практично неможливо. Саме тому у таких випадках необхідно укладати договір зберігання особистого майна працівника з правом використання.

Крім того, може виникнути ситуація, коли установі потрібно понести витрати на обслуговування особистого майна працівника (наприклад, заправити картридж для принтера). За наявності укладеного договору зберігання особистого майна працівника з правом використання та коштів, передбачених у кошторисі на такі витрати, законодавство не забороняє їх здійснити.

Підставою для бухгалтерського обліку майна, зазначеного в договорі зберігання особистого майна працівника з правом використання, буде Акт приймання-передачі до договору. Такий Акт обов’язково повинен містити дату передачі особистих речей в користування підприємстві, перелік та їх вартість.

Якщо майно (речі), що передається, нове, визначити його вартість можна на підставі документів на їх придбання, але в будь якому разі вартість встановлюється за домовленістю підприємства і працівника на підставі цін на аналогічні товари та з урахуванням зносу.

Порядок укладання договору зберігання регулює главою 66 Цивільного кодексу України.

За договором зберігання одна сторона (підприємство) зобов’язується зберігати майно, передане другою стороною (працівником), і в зазначений термін повернути його збереженим. Особливість договору в цьому випадку-окремо надане право використовувати предмет зберігання в діяльності. Договір зберігання уданому випадку обов’язково укладають у письмовій формі на безоплатній основі. Підприємство і працівник можуть зазначити термін, на який передається майно. Якщо термін в договорі не буде зазначений – договір буде вважатися безстроковим, а повернути майно підприємство в такому випадку зобов’язано на вимогу працівника.

 

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

МОЄ ПРАВО

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір зберігання особистого майна працівника з правом використання”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.