ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Клопотання про витребування доказів (документів) у банка для підтвердження заборгованості

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Клопотання про витребування доказів (документів) у банка для підтвердження заборгованності

documenti.com.ua
documenti.com.ua

Коментар.

Деякі банки нараховують пеню на пеню, використовуючи алгоритм додавання нарахованої пені до поточної заборгованості по банківській карті і в наступному періоді нараховують пеню на цю сукупну заборгованість, левовою часткою якого є раніше нараховані пеня. Як докази заборгованості банки надають суду роздруківку оборотів по карті, називаючи це “банківською випискою по рахунку”, хоча вона такою не є, це всього лише оборотно-сальдова відомість за електронним платіжним інструментом. Досліджуючи її ні позичальник (відповідач), ні суд, ні експерт не можуть визначити склад заборгованості в розрізі дат.

Окпім того банки часто надаються документи з порушенням ДСТУ 4163-2003 – УНІФІКОВАНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ “Вимоги до оформлювання документів” за розміром шрифту, що ускладнює їх вивчення (нариклат АТ КБ ПриватБанк). У підсумку, важкорозпізнаваєма  “роздруківка руху коштів по картковому рахунку”, яу правило, подається в такому вигляді навмисне, щоб приховати від суду, адвокатів і самого позичальника наявність в складі заборгованості пені, нарахованої на пеню (в порушення ст 550 ЦКУ).

Єдиними документами, які дозволяють досліджувати склад заборгованості на різні дати відповідно до вимог НБУ є виписки по рахунках кредитної заборгованості, нарахованих відсотків і комісій, пені (або її розрахунок), а не роздруківка по руху коштів по карті. Тому якщо цих виписок немає, розмір заборгованості неможливо підтвердити і стягнути.

У представленому клопотанні наведені основні нормативні документи НБУ, які зобов’язують всі банки вести аналітичний облік по всіх банківських операціях, а також обов’язкова інформація, яка повинна міститися в особових рахунках, і відмовки типу, ми не ведемо, нікчемні. У наведених інструкціях є й інші норми, знання яких дозволить кваліфіковано запросити у банку необхідні документи.

Клопотання було підготовлено за матеріалами автора адвокта Гайдар Василя Миколайовича

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

МОЄ ПРАВО

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин