ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Клопотання про витребування спадкової справи

150.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 1
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Клопотання про витребування спадкової справи

Клопотання про витребування спадкової справи    

Для встановлення об’єктивної істини, відносно вирішення питання щодо прийняття спадщини  необхідно витребувати спадкову справу про прийняття позивачем спадщини. У відповідності до цього зразку клопотання, позивач просить суд витребувати від нотаріальної контори інформацію про відкриття спадкової справи, про прийняття спадщини позивачем та відомості з неї, які  допоможуть  повно та всебічно розглянути цивільну справу за позовом позивача про визнання в порядку спадкування права власності на квартиру.

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.