ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Ліцензійний договір про надання дозволу на використання об’єкта права інтелектуальної власності (знака для товарів і послуг)

250.00 грн.

Категорії: , , Позначка: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Перелік документів:Лізензійний договір, Проста ліцензія (додаток№1)
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Ліцензійний договір про надання дозволу на використання об’єкта права інтелектуальної власності (знака для товарів і послуг)

DOCUMENTI.COM.UA

Питанням правового захисту прав на знаки для товарів і послуг присвячений спеціальний закон України з однойменною назвою «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

Відповідно до цього закону, під знаком розуміється позначення, завдяки якому товари та послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших.

Зареєстрований знак для товарів і послуг дає його власникові право використовувати знак самому, а також забороняти його використання іншим особам.

Під використанням знака розуміється, зокрема, нанесення його на будь-який товар, для якого знак зареєстровано, упаковку, в якій міститься такий товар, вивіску, пов’язану з ним, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару з нанесеним знаком з метою пропозиції його для продажу, безпосередньо продаж, імпорт/експорт товару.

Неправомірне використання знака заборонено, вважається формою недобросовісної конкуренції, тягне за собою ризик застосування істотних санкцій.

Для забезпечення законності використання знака для товарів і послуг може служити запропонований нижче шаблон договору.

 

Інтернет магазин українських юридичних документів “documenti.com.ua” пропонує придбати зразок документа.

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

МОЄ ПРАВО

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ліцензійний договір про надання дозволу на використання об’єкта права інтелектуальної власності (знака для товарів і послуг)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.