ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання права на завершення приватизації земельної ділянки та реєстрацію права власності в порядку спадкування

100.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про визнання права на завершення приватизації земельної ділянки та реєстрацію права власності в порядку спадкування

Фабула справи:

Спадкоємцями були подані заяви про видачу на їх ім’я свідоцтв про право на спадщину за законом житловий будинок і земельну ділянку.

Державною нотаріальною конторою було відмовлено у вчиненні нотаріальної дії, а сама у видачі свідоцтв  про право на спадщину за законом, у зв’язку з відсутністю правовстановлюючих документів.

Примітка. При житті спадкодавець отримав всі необхідні документи для будівництва будинку та розпочав приватизацію земельної ділянки.

Але, за час свого життя спадкодавець не встиг завершити будівництво будинку та зареєструвати право власності належним чином на будинок та земельну ділянку.

У зв’язку з наведеним спадкоємці подали позо до суду про визнання права на завершення приватизації земельної та реєстрацію права власності в порядку спадкування.