ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню (з посиланням на рішення суду)

150.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 9
Кількість файлів:9
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

Фабула справи:

Між відповідачем як постачальником, а також як заставодержателем за договором застави, та позивачем, який виступив як покупець та заставодавець,  укладено договір поставки товару.

Згідно умов договору поставки відповідач як постачальник взяв на себе зобов`язання поставити позивачу як покупцю товар виробничо-комерційного призначення на умовах товарного кредиту. Позивач як покупець зобов`язався сплатити  відповідачу грошову суму, що складає вартість поставленого товару, на умовах визначених договором.

На забезпечення виконання зобов`язань покупця по договору поставки між позивачем (заставодавцем) та відповідачем (заставодержателем) був укладений договір застави майбутнього врожаю, посвідчений третьою особою – приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

У зв’язку з виниклою заборгованістю за договором поставки за заявою відповідача, приватним нотаріусом вчинено виконавчий напис на договорі поставки.

Позивач вважає, що приватним нотаріусом при вчиненні виконавчого напису перевищено повноваження визначені Законом, а відповідачем, як стягувачем, порушено вимоги Закону України “Про заставу”Закону України “Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень”, оскільки не було внесено відомостей про звернення стягнення на заставне майно, а також не надіслано вимогу боржнику. 

Позовні вммоги позивача задаволені в повному обсязі.

Інші зразки позовних заяв:

Позовна заява про стягнення заборгованості за договором підряду>>>
Позовна заява про стягнення заборгованості за договором про надання послуг автотранспорту, послуг будівельних машин (з посиланням на рішення суду)>>>
Позовна заява про стягнення заборгованості за договором суборенди нежитлового приміщення (з посиланням на рішення суду)>>>
Позовна заява про стягнення коштів за договором поставки та установки металопластикових конструкцій>>>

 

Адвокатське бюро «Довженко та партнери”»