ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про зобов’язання вчинити певні дії закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду)

250.00 грн.

Категорії: , Позначки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Позовна заява про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду)

DOCUMENTI.COM.UA

Обставини справи:

Під час підготовки документів в органах нотаріату для укладання договору дарування квартири, яка належить на праві приватної спільної власності позивачу та його подружжя, власники квартири дізналися, що на квартиру був накладений арешт.

Згідно відомостей інформаційної довідки з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру  Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна, арешт на квартиру був накладений за постановою ВДВС  у Ленінградському районі м. Києва (правонаступником якого є є Святошинський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві).

Позивач та його подружжя, є власниками квартири, стосовно них відсутні виконавчі провадження де вони мають статус боржників та які виконувалися державними виконавцями відділу Державної виконавчої служби у Ленінградському районі м. Києва.

Предмет позову: 

Визнати протиправну діяльність та бездіяльність посадових осіб ВДВС та зняти арешт з частини квартири позивача.

Зобов’язати ВДВС зняти арешт з частини квартири.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про зобов’язання вчинити певні дії закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.