ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Рішення власника про зміну адреси місцезнаходження та затвердження статуту в новій з додатком до рішення – Статут ПП

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 20
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Рішення власника про зміну адреси місцезнаходження приватного підприємства та затвердження нової редакції статуту.

documenti.com.ua
documenti.com.ua

Якщо ваше приватне підприємство змінило адресу місцезнаходження, необхідно внести зміни до Єдиного державного реєстре юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань. Для цього власнику підприємству необхідно скласти рішення про зміну місцезнаходження підприємства та затвердження статуту в новій редакції і  звернутися до держреєстратора та змінити відомості про місцезнаходження.

Зважаючи на ч. 4 ст. 17 Закону № 755, для державної реєстрації змін до відомостей про місцезнаходження юридичної особи у загальному випадку потрібно подати такий мінімальний пакет документів:

— заяву про державну реєстрацію юридичної особи (крім громадських формувань й органів влади) (з 01.06.2020) (форма 2, затверджена наказом Мін’юсту від 18.11.2016 р. № 3268/5, у редакції наказу Мін’юсту від 10.05.2020 р. № 1716/5);

— документ про сплату адміністративного збору;

— статут приватного підприємства в новій редакції.

Зауважимо

За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань і благодійних організацій), що містяться в ЄДР (крім унесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою) адміністративний збір справляють у розмірі 0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (абз. 8 ч. 1 ст. 36 Закону № 755).

Згідно із ч. 1 ст. 26 Закону № 755 розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців здійснюють протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних і святкових днів.

У даному розділі нашого порталу пропонуємо зразок рішення власника приватного підприємства про внесення змін місцезнаходження підприємства та затвердження нової редакції статуту (+ Статут приватного підприємства з одним засновником). 

Коментар:

Спеціального закону, яким регулюється діяльність приватних підприємств, немає. Тобто всі питання організації та діяльності приватних підприємств слід вирішувати виходячи з загальних норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, інших законів.

Відповідно до ч. 3 ст. 62 Господарського кодексу України підприємство, якщо інше не встановлено законом, діє на підставі статуту. Отже, зважаючи на відсутність в законі спеціальної вказівки щодо приватних підприємств, можна зробити висновок, що єдиним і обов’язковим для даного виду підприємств установчим документом є статут, який за своїм змістом повинен відповідати загальним вимогам, передбаченим в ст. 57 Господарського кодексу України, а саме, в установчих документах повинні бути зазначені найменування суб’єкта господарювання, мета і предмет господарської діяльності, склад і компетенція його органів управління, порядок прийняття ними рішень, порядок формування майна, розподілу прибутків та збитків, умови його реорганізації та ліквідації, якщо інше не передбачено законом.

 

Інтернет магазин українських юридичних документів “documenti.com.ua” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші фінансові ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин