ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Зразок позовної заяви про поділ майна подружжя

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

ДОКУМЕНТ: Зразок позовної заяви про поділ майна подружжя

Зразок позовної заяви про поділ майна подружжя

Документи.Ком.Юа - ЗРАЗКИ ОНЛАЙН

Цей зразок містить шаблонну позовну заяву про поділ майна подружжя у судовому порядку.

На порталі ДОКУМЕНТИ.КОМ.ЮАЗРАЗКИ ОНЛАЙН” доступний попередній перегляд зразка документа (обмежений доступ).

Після оплати, Ви зможете отримати на свою електронну пошту замовлений зразок, а також відповідне посилання буде доступне в особистому кабінеті на сайті.

Зразок документа є актуальним у поточному році.

Зміст майнових вимог, зазначених у позовній заяві:

  1. Визнати за Позивачем право приватної власності на автомобіль марки «Skoda Octavia», номер шасі VMBCA41Z48B154290, р.н. АА 1986 CТ.
  2. Припинити за Відповідачем право спільної сумісної власності на автомобіль марки «Skoda Octavia», номер шасі VMBCA41Z48B154290, р.н. АА 1986 CТ.

Вимоги цивільного законодавства:

Відповідно до ч.ч. 3,4 ст. 368 Цивільного кодексу України:

3. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено договором або законом.

4. Майно, набуте в результаті спільної праці та за спільні грошові кошти членів сім’ї, є їхньою спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено договором, укладеним у письмовій формі.

Згідно із статтею 372 Цивільного кодексу України:

1. Майно, що є у спільній сумісній власності, може бути поділене між співвласниками за домовленістю між ними, крім випадків, установлених законом.

2. У разі поділу майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними або законом.

За рішенням суду частка співвласника може бути збільшена або зменшена з урахуванням обставин, які мають істотне значення.

3. У разі поділу майна між співвласниками право спільної сумісної власності на нього припиняється.

4. Договір про поділ нерухомого майна, що є у спільній сумісній власності, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

Актуальний розмір судового збору, який необхідно сплатити за майнові вимоги при поданні до суду позовної заяви про розподіл майна подружжя можна знайти на сайті Судова влада України у відповідному розділі “Судовий збір”.

Додатково радимо ознайомитись із практикою ВС щодо розподілу майна, у разі якщо у спільній власності перебуває транспортний засіб за цим посиланням: Верховний Суд висловився стосовно поділу авто подружжя

 

Веб-портал українських юридичних документів ДОКУМЕНТИ.КОМ.ЮАЗРАЗКИ ОНЛАЙН” пропонує зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорівпозовних заявскаргзаяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/