ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Зустрічна позовна заява про визнання кредитного договору недійсним

150.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Зустрічна позовна заява про визнання кредитного договору недійсним (про захист прав споживачів фінансових послуг)

Обставини справи:

Акціонерне товариство КБ “ПРИВАТБАНК” в позовній заяві про стягнення заборгованості за кредитним договором посилається на те, боржник (відповідач) підписав заяву №б/н, згідно якої отримав кредит у розмірі 6500,00 гривень у вигляді встановленого кредитного ліміту на картковий рахунок та підтвердив свою згоду на те, що підписана заява разом з «Умовами та правилами надання банківських послуг», затверджених наказом СП-2010-256 від 06.03.2010 року та «Тарифами Банку», які викладені на банківському сайті www.privatbank.ua, складає між позивачем та відповідачем договір про надання банківських послуг, який відповідно до ч.1 ст.634 ЦК України є договором приєднання.

На час подання позовної заяви у відповідача є заборгованість за кредитним договором, яку він  у добровільному порядку погашати не хоче, а тмоу банк звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості  за кредитом та по процентам за користування кредитними коштами.

Ознайомившись зі змістом позовної заяви та додатками до неї, відповідач вважає, що викладенні у ній вимоги необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню в повному обсязі, а тому подав зустрічний позов про визнання кредитного договору недійсним.