12

Цього року можна вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

5 січня розпочалася реєстрація охочих узяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Про це повідомляє пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Реєстрація буде доступна на сайті відповідного регіонального центру і триватиме до 19 січня.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Цього року кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а також додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Відтак можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах 16 квітня.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Міністерство освіти і науки України (МОН) спільно з ПриватБанком повернуло кошти за пробне тестування понад 171 тис. учасників, яке не відбулося через карантин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.