100

Завантажити заяву про відкладення розгляду справи без участі відповідача та його представника в редакції від 02 квітня>>>

02 квітня 2020р.

до Подільського районного суду м. Києва

                                                           04071, м. Київ, вул. Хорива, 21

                                  

Позивач:                                           ___________________

                                                           Адреса: ________________

                                                           ІПН: ________________

                                                           Електронна пошта: ____________________

Офіційна електронна адреса: відсутня

                                                           Тел. ________________

Представник Позивача:                             Адвокат ____________________

Адреса: ______________________

ІПН _________________

Електронна пошта: __________________             

Офіційна електронна адреса:

                                                                       _____________________    

Тел. _____________

Відповідач:                                       ___________________

                                                           Адреса: ________________

                                                           ІПН: ________________

                                                           Електронна пошта: ____________________

Офіційна електронна адреса: відсутня

                                                           Тел. ________________

 

Суддя – ____________
Справа № ______________

Заява

про відкладення розгляду справи

В провадженні Подільського районного суду м. Києва знаходиться цивільна справа № _____________ за позовом ___________ до _________________ про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди.

Розгляд справи призначено на 08 квітня 2020 о 11.00.

З метою повного, всебічного та об’єктивного з’ясування всіх обставин справи, вважаю що в якості свідків на судове засідання, яке призначено на 08 квітня викликано для надання свідчення свідків: ________________________.

Однак, 12 березня до 3 квітня 2020р. в Україні введений карантин через спалах у світі короновірусу. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 11 березня поточного року.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» від 25 березня 2020 року з № 338-р  на всій території України встановлено режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

Судова влада України з 16 березня 2020 року і до закінчення карантину в країні, запровадила особливий режим роботи судів, але не припиняє здійснювати свої функції.

З огляду на це, Рада суддів України звернулась до громадян, які є учасниками судових процесів, з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін. Рада суддів України також просила громадян утриматися від відвідин суду, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання. Рішення у справі, що пропонується увазі читачів, хоча і було ухвалено до цих подій, але заслуговує на увагу з точки зору цивільного процесу.

Верховна Рада України на позачерговому засіданні розглянула та ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) (реєстр № 3275 від 29.03.2020).

Відповідно до цього Закону Верховна Рада України ухвалила зміни до процесуальних кодексів України включаючи ЦПК України, яким передбачено, що під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Слід зазначити, що за даними ЦГЗ МОЗ, станом на 02 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджені ПЛР-дослідженням випадки COVID-19, із них у місті Києві 161, 29 з яких – за останню добу. Крім того у Києві зафіксовано першу смерть від коронавируса.

Відповідно до ст. 3 Конституції України людина її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

З огляду на викладене вище, та у зв’язку з запровадженням карантину у місті Києві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, керуючись Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19,

ПРОШУ:

  1. Відкласти розгляд справи на іншу дату.
  2. Про дату призначення розгляду справи після проінфорувати шляхом відправлення судової поістки на електронну пошту представника позивача: – ________________

 

Представник позивача:

__________________ адвокат ________________

02 квітня 2020р.

Світ документів-онлайн