3

Флешмоб приватних виконавців «#немаєнедоліків» приніс свої результати.

Після проведеного приватними виконавцями 18 грудня флешмобу «#немаєнедоліків», який став критичною реакцією на схвальні оцінки керівництва Мін’юсту роботи Автоматизованої системи виконавчого провадження, що насправді має численні проблеми, з представниками професійної спільноти зустрілося керівництво ДП «Національні інформаційні системи (НАІС)», що займається обслуговуванням реєстрів та електронних систем Міністерства юстиції.

За повідомленням Асоціації приватних виконавців України, конструктивний діалог тривав близько 2 годин. Приватних виконавців, перш за все, цікавила відповідь на питання: «Коли Система «буде літати», як анонсував міністр юстиції Денис Малюська?».

Голова НАІС Олексій Бережний на зустрічі відзначив, що ДП в курсі проблематики роботи АСВП і працює над поступовим виправленням недоліків, займається новими функціональними розробками.

Незабаром Систему мають перевести на 64-бітну платформу, що має прискорити її роботу та усунути «зависання». Озвучувалась обережна надія, що з середини січня-початку лютого виконавці зможуть побачити ці перші покращення. Потім з’являться наступні:

  • Повноцінний клієнт-банк, який замінить існуючу ручну та архаїчну систему ведення обліку депозитних сум.
  • Автоматичне надіслання запитів, передбачених частиною 8 статті 48 Закону України «Про виконавче провадження», не рідше ніж один раз на два тижні щодо виявлення рахунків боржника.

Розширені функції планують запустити у другому кварталі 2021 року.

Також було домовлено про включення представників АПВУ до складу Робочої групи щодо вдосконалення АСВП. На першому ж засіданні цієї групи представникам АПВУ дадуть можливість презентувати власне бачення технічних завдань для сучасної функціональної АСВП, а потім їм дозволять ретельно контролювати графік впровадження обіцяних змін до Системи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Залишити відповідь