ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Шлюбний договір

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.doc)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.

Якщо Ви використовуєте платіжну систему веб-сайту, після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на Вашу електронну пошту, зазначену при реєстрації.
Якщо у папку «Вхідні» електронної пошти не потрапив придбаний Вами документ, перевірте папку «Спам».
Також придбаний вами документ Ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо з будь яких причин сервіс оплати замовлень через платіжну систему не працює, для замовлення обраного Вами документу будь ласка скопіюйте посилання на нього та надішліть у телеграм-чат магазину або на електронну пошту: dovzhenkoandpartners@gmail.com
У разі потреби в іншому зразку документу, його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі, звернутися за номером
+380 63 295 85 43, або на зазначену вище електронну пошту.

З повагою
Адміністрація сайту

Опис

Шлюбний договір

 

Замість упередженої думки, що укладання шлюбного договору є проявом недовіри один до одного з подружжя, суспільство все більше приходить до розуміння доцільності складання такого правового документу, як шлюбний договір. Головною метою шлюбного договору є попередній нотаріально завірений поділ майна, що було набуто до шлюбу, та буде набуто в майбутньому.

Розділивши майно відповідно до шлюбного договору, подружжя не матиме приводу для сварки, і розлучення відбудеться мирно, без жодних майнових проблем, тому що кожен з подружжя зможе отримати свою частку майна, яка заздалегідь буде зазначена і внесена до договору кожною стороною.

Головні риси шлюбного договору

Правове регулювання шлюбного договору відбувається згідно з нормами ст.ст. 92-103 глави 10 Сімейного кодексу України.

Шлюбний договір – це нотаріально посвідчена угода в якій сторони, дружина та чоловік, встановлюють свої взаємні майнові права та обов’язки. Шлюбний договір може укладатися як подружжям після реєстрації шлюбу, так і особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу (в такому випадку шлюбний контракт набирає чинність у день реєстрації шлюбу).

Шлюбний договір може регулювати як майнові відносини, які склалися до його укладення, так і майнові відносини котрі виникають після його укладення.

Як правило, в шлюбному договорі зазначається правовий режим майна, співвідношення часток кожного з подружжя в майні, яке буде набуватися під час перебування у шлюбі. Шлюбний контракт діє безстроково, тобто він регулює майнові права та обов’язки подружжя навіть після розірвання шлюбу.

Зразок шлюбного договору, який ми пропонуємо, включає в себе стандартні умови, які можуть бути відкореговані згідно з інтересами і побажаннями конкретного подружжя.

 

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Документи.Ком.ЮА” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

МОЄ ПРАВО

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шлюбний договір”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.