6

За підсумками засідання профільного комітету парламенту схвалено створення робочої групи, яка буде займатися напрацюванням законодавства.

Комітет з питань освіти, науки та інновацій проголосував за створення робочої групи, яка буде займатися питанням підготовки законопроекту про професійну освіту. Таке рішення було ухвалено під час засідання комітету.

Зокрема, було вирішено відкласти розгляд законопроектів про професійну (професійно-технічну) освіту (реєстр. № 4207 від 12.10.2020, н.д. І. Констанкевич, Т. Батенко, С. Рудик, О. Герега, В. Бондар, Д. Лубінець та інші) та про професійну освіту (реєстр. № 4207-1 від 26.10.2020, н.д. О. Коваль, С. Бабак, С. Колебошин, Р. Грищук, В. Колюх, О. Лис та інші) і створити  робочу групу, яка буде готувати новий законопроект.

Також комітет підтримав проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-д від 11.11.2020, н.д. Д. Гетманцев), де він не є основним.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що група народних депутатів на чолі із Любов’ю Шпак внесли до парламенту законопроект № 4667 «Про внесення зміни до підпункту 7 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» щодо продовження строку завершення підготовки кандидатів та докторів наук». 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.