4

З ним укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

У четвер, 14 січня Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов представив трудовому колективу нового голову Державної регуляторної служби України Олексія Кучера. Напередодні він був призначений розпорядженням КМУ від 13 січня 2021 року № 12-р.

«Маю за честь очолити Державну регуляторну службу України, на яку покладено високу та відповідальну місію з недопущення ухвалення економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання державних органів у підприємницьку діяльність, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва», – заявив під час представлення новий голова служби.

На своїй сторінці у фейсбуці він також зазначив, що в умовах карантину наші підприємці переживають непрості часи, і держава зобов‘язана зробити все можливе для їх підтримки.

Із новопризначеним головою ДРСУ буде укладений тимчасовий контракт про проходження державної служби на період дії карантину, адже конкурси на державні посади в цей період не проводяться.

Олексій Кучер закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. Має диплом з відзнакою.

Понад 8 років здійснював індивідуальну адвокатську діяльність. У 2019 році був обраний народним депутатом України.

Із 5 листопада 2019 року по 27 листопада 2020 року здійснював повноваження голови Харківської обласної державної адміністрації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.