51
Зразок договору про надання послуг домробітниці – придбати>>>

Домробітниця сьогодні все активніше входить в побут сучасних українських сімей, а вікова категорія наймачів молодшає. Скористатися послугами домробітниці не соромно, як колись в радянські часи, а престижно, статусно. Однак ми більше хочемо розповісти про корисність співпраці з таким працівником.

Для чого шукають домробітниць?

Багато господинь, які не мають досвіду такої співпраці, можливо, аргументують необхідність помічниці по господарству завантаженістю на роботі і відсутністю часу утримувати будинок в належному порядку. Вони, безумовно, будуть праві, але лише частково.

Справа в тому, що список компетенцій професійної домробітниці досить великий. Вона не тільки стежить за чистотою в будинку, але також дбає про ваші рослини, при необхідності вигулює і годує вашу собаку, закуповує продукти, готує, оплачує рахунки за комунальні послуги, пере, прасує, піклується про вашому гардеробі і взуття, робить заготовки на зиму …

Що ж господиня отримує в результаті? Це можна назвати одним чудовим словом – свобода. Жінка, якій по господарству допомагає домробітниця, має в своєму розпорядженні часом, щоб зайнятися дітьми, чоловіком, собою, присвятити більше часу улюбленій роботі, подорожам і іншим хорошим занять, які при завантаженні домашніми справами раніше було майже або повністю недоступні. Якщо узагальнити, то ви отримуєте можливість самореалізації і задоволеності життям. За великим рахунком, це складно купити за гроші, в той час як співпраця з хорошою домробітницею цілком дозволяє отримати ці блага життя.