13

 

У Новий рік – з новими цінами на газ.

Станом на 26 грудня свої пропозиції на січень 2021 року оприлюднили 8 газопостачальних компаній.

Решта постачальників (а їх більше 50) поки не опублікували ціну, але мали б зробити це вже найближчим часом.

Про це пише ГазПравда.

 

Нагадаємо, газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість палива за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

 

Так, наразі найнижчу ціну на січень заявила компанія «Megawatt» – 5,95 грн. Вона не змінила вартість кубометра палива, порівняно з груднем.

Далі йде Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Її ціна – 7,22 грн за кубометр. Це на 89 коп більше, аніж у грудні.

Одразу на 1,56 грн на кубометрі підняла ціни компанія «Енера» (Енера Суми, Енера Чернігів, Енера Схід і Енера Вінниця). Її пропозиція на січень – 8,82 грн за кубометр.

На цілу гривню свою ціну підняла «Торгова електрична компанія». Газ у неї в січні коштуватиме 9,8 грн за кубометр.

Але найвищу ціну (станом на ранок 26 грудня) поки що запропонувала компанія «Львівенергозбут»: 10,8 грн за кубометр.

Зазначимо, що ціни вказані з ПДВ, але без урахування вартості розподілу. Адже за доставку газу споживачі сплачують облгазам напряму.

Повний огляд цінових пропозицій на січень ГазПравда підготує одразу після того, як їх оприлюднять більшість постачальників.

 

Список пропозицій газопостачальних підприємств у січні 2021 року (ціни вказані з ПДВ, але без урахування вартості розподілу. Адже за доставку газу споживачі сплачують облгазам напряму):

лглг