5

Правовая реформа, борьба с коррупцией: о чем Госсекретарь США говорил с главой МИД Украины Кулебой.

Офис спикера Госдепа США опубликовал краткое содержание разговора главы Министерства иностранных дел Украины Дмитрия Кулебы с Госсекретарем США.

Одной из ключевых тем, как отмечает Госдеп, стала правовая реформа и борьба с коррупцией.

То, что это на этом настаивают американские партнеры, подтвердил и член набсовета «Укрзализныци» Сергей Лещенко.

Ниже приводим сообщение, опубликованное Посольством США в Украине:

«Офіс речника Державного департаменту США
лютого 2021 року 

Виклад змісту розмови з посиланням на речника Неда Прайса

Сьогодні Державний секретар США Антоні Дж. Блінкен провів телефонну розмову з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Держсекретар зробив наголос на міцній двопартійній підтримці України з боку США і підкреслив, що Сполучені Штати приділяють пріоритетну увагу суверенітету України, її територіальній цілісності та євроатлантичним прагненням. Він запевнив, що Сполучені Штати продовжуватимуть надавати суттєву економічну та військову допомогу Україні. 

Держсекретар Блінкен наголосив на важливості збереження Україною поступу в боротьбі з корупцією і здійсненні правових та економічних реформ, які зміцнять українські інституції та забезпечать умови для світлого і заможного майбутнього для всіх українців. Держсекретар та міністр закордонних справ Кулеба також обговорили поточні зусилля України у боротьбі з COVID-19 та її зусилля досягти дипломатичним шляхом припинення російської агресії на сході України та в Криму». 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе самых важных событий.