4

Постанова регулює проведення оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців у новоутворених державних органах.

Кабінет міністрів України схвалив постанову «Про внесення змін до Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців». У пояснювальній записці до постанови зазначається, що метою акту є забезпечення проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у новоутворених державних органах, зокрема центральних органах виконавчої влади зі спеціальним статусом.

Новації

Постанова, зокрема, передбачає проведення оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців у новоутворених державних органах, а саме в:

– Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей;

– апараті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей;

– Секретаріаті Уповноваженого із захисту державної мови;

– Національній комісії зі стандартів державної мови та її апараті.

Також передбачена можливість проведення оцінювання результатів службової діяльності з дистанційною участю у всіх етапах цієї процедури.

Розширено перелік осіб, які визначають завдання і показники державних службовців, які займають посаду державної служби категорії «А», зокрема:

Головою Національній комісії зі стандартів державної мови для свого заступника та членів цієї комісії;

Уповноваженим із захисту державної мови – для керівника секретаріату Уповноваженого; керівником секретаріату Уповноваженого для своїх заступників;

Головою Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей для членів комісії; членом цієї комісії для керівника апарату; керівника апарату для своїх заступників.

З метою обговорення поставлених завдань і ключових показників, дотримання правил етичної поведінки та вимог у сфері запобігання корупції з державним службовцем категорії «А» проводиться оціночна співбесіда. Її здійснює:

Керівник Офісу президента – стосовно керівника апарату та керівників апаратів допоміжних органів, утворених Офісом;

Головою Верховної ради – стосовно керівника апарату парламенту;

міністром – стосовно державних секретарів міністерств, керівників органів центральної виконавчої влади.

Головою Національній комісії зі стандартів державної мови для свого заступника та членів цієї комісії;

Уповноваженим із захисту державної мови – для керівника секретаріату Уповноваженого; керівником секретаріату Уповноваженого для своїх заступників;

Головою Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей для членів комісії; членом цієї комісії для керівника апарату; керівника апарату для своїх заступників тощо.

Служба управління персоналом, де працює такий державний службовець зобов’язана ознайомити державного службовця з відповідними пропозиціями, підготовленими щодо нього. Держаний службовець має протягом трьох робочих днів їх вивчити і передати свої зауваження та пропозиції до служби управління персоналом.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Комітет Ради підтримав доопрацьований законопроект щодо відновлення конкурсів на держслужбу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.