5

 

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов пояснив логіку заборони торгівлі непродовольчими товарами на час жорсткого карантину.

Про це пише Радіо Свобода.

«У супермаркеті є товари на будь-який смак і будь-яку потребу. І є 100 людей, яким треба придбати різні товари. 20 цих людей підуть у супермаркет, аби придбати їжу. Ще 20 підуть, аби придбати засоби гігієни. Наступні 20 підуть у супермаркет, щоб придбати новий посуд чи якісь прилади з побутової техніки. Особливо це стосується великих супермаркетів, де продається все зараз. Інші прийдуть, аби придбати одяг, батарейки, шкарпетки», – сказав міністр на брифінгу.

кар

 

Він наголосив, що люди можуть замовити всі необхідні товари через інтернет-магазин «і не будуть контактувати з іншими, наражаючи на небезпеку інфікуватися на COVID-19».

«Тобто із 100 людей, які могли б бути на території супермаркету і контактувати між собою, у супермаркеті буде лише 40. Імовірність того, що вони інфікуються або інфікують оточуючих, зменшується просто в рази», – переконаний Степанов.

 

Нагадаємо, з 8 до 24 січня в Україні почався посилений карантин. Серед іншого він передбачає заборону торгівлі непродовольчими товарами в магазинах і на ринках.

 

нелге