10

Замминистра юстиции сообщил, что на получении взятки задержан старший госисполнитель Шевченковской районной ГИС в Киеве.

4 февраля в Киеве на получении взятки задержали старшего госисполнителя Шевченковской районной ГИС. Об этом сообщил заместитель министра юстиции Андрей Гайченко.

 «Хроніки боротьби з корупцією в ДВС.

За ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди) вчора було затримано старшого державного виконавця Шевченківського районного ДВС у Києві.

Це той приклад, коли службову особу від скоєння злочину (обмовлюся, що вину на цей момент не доведено і т.д.) не зупинили ані гучні затримання колег у Миколаєві, які сталися за день до цього, ані численні попередження з мого боку.

 Ілюстрація до цього посту – фотографія затриманого працівника ДВС у кайданках, що зроблена під час затримання офіцерами СБУ. Пропоную колегам, що роздумують, а чи не попросити хабарика за свої дії, зберегти це фото на робочому столі і час від часу переглядати його.

В останні тижні помітив одну тенденцію: після викриття хабарників «на гарячому» в мережі як феєрверк спалахує піар-кампанія з відбілювання затриманих. Вони ж брали хабарі, бо керівництво вимагало, – стверджують аноніми. Не хабарники, а просто нещасні жертви обставин… Заручники складної долі…

Тому друзі і вороги! Усі, хто має конкретні факти корупції в органах ДВС і хоче допомогти побороти це ганебне явище – негайно повідомляйте про це в Службу безпеки України, Національну Поліцію або інші правоохоронні органи.

Далі буде…», – написал он. 

 Напомним, что совсем недавно, 21 января 2021 года, задержали двух государственных исполнителей управления обеспечения принудительного исполнения решений управления юстиции Министерства юстиции Украины в Киевской области. Так, два чиновника требовали 3000 долларов у жителя Киевской области за неналожение ареста на его дом.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе самых важных событий.