15
Скарга на бездіяльність державного виконавця та зобов’язання вчинити певні дії (з посиланням на ухвалу суду) – придбати зразок скарги>>>

Фабула справи:

Рішенням суду задоволено позовні вимоги скаржника та звільнено з-під арешту та заборони відчуження належне йому майно, яке обтяжене на підставі постанови відділу державної виконавчої служби.

Дане рішення набрало законної сили та представником скаржника подана заява до відділу державної виконавчої служби про зняття арешту.

Представником скаржника отримана відповідь від головного державного виконавця  про те, що підстави для зняття арешту відсутні.

У звязку з викладеним скаржник у скарзі просить суд визнати дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби щодо відмови у виконанні рішення суду неправомірними та зобовязати відділ державної виконавчої служби виконати рішення суду.

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на “Документи.Ком.ЮА – ЗРАЗКИ ОНЛАЙН” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Зразки документів – це МОЄ ПРАВО