23
Скарга на дії державного виконавця (про зобов’язання скасувати постанову про арешт коштів боржника) з посиланням на ухвалу суду – придбати зразок скарги>>>

Фабула справи:

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби вчинив протиправні дії, а саме не виконав в повному обсязі покладені на нього службові обов’язки в частині встановлення всіх рахунків боржника у установах банків та не відобразив дану інформацію при винесенні постанови про арешт коштів боржника.

В результаті чого державним виконавцем була винесена неправомірна постанова про арешт коштів боржника в результаті дії якої було накладено арешт на зарплатний рахунок скаржника відкритий у банку, порушено право скаржника на працю і отримання своєчасної винагороди за свою працю та перевищено обсяг відшкодування із заробітної плати боржника.

 

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на “Документи.Ком.ЮА – ЗРАЗКИ ОНЛАЙН” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Зразки документів – це МОЄ ПРАВО