8

Конкурсну комісію складатимуть переважно представники міжнародних організацій.

Міністерство юстиції 30 листопада оголосило про початок Конкурсу на вакантну посаду Директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

На думку заступника міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерії Коломієць, якою вона поділилася на своїй сторінці у фейсбуці, міністерство чудово усвідомлює важливість збереження та подальшого утвердження незалежності системи безоплатної правової допомоги від будь-яких політичних та інших сторонніх впливів.

«Роль Мін’юсту у цьому процесі дуже проста. Лобіювати інтереси КЦ БПД, допомагати де потрібно, – і не заважати», – вважає заступник міністра.

Об’єктивність конкурсу забезпечуватиметься незалежною Конкурсною комісією, з восьми членів якої лише два представники Мін’юсту – голова комісії (Валерія Коломієць) та секретар (Юрій Сверба). Два місця обіймуть представники Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги (Андрій Місяць та Тамара Бугаєць). Інші чотири місця делеговані міжнародним партнерам – представникам від Міжнародного фонду «Відродження» (Євген Полтенко), «USAID Україна» (Володимир Кореняк), «ABA ROLI Ukraine» (Ярополк Бриних) та «UNHCR, the UN Refugee Agency» (Олександр Лапін).

Сам конкурс проходитиме в три етапи: отримання Конкурсною комісією документів, проведення тестування та співбесіда. Отримання документів від бажаючих взяти участь у конкурсі розпочинається 30 листопада і триватиме до 18 грудня включно.

Вимоги до кандидатів стандартні для такого роду керівних правничих посад:

  • вища освіта другого рівня за ступенем магістра за галуззю знань «Право» або «Управління та адміністрування», або «Публічне управління та адміністрування», або «Міжнародні відносини»;
  • досвід роботи не менше трьох років на керівних посадах в органах державної влади та/або місцевого самоврядування та/або керівних посадах на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності та/або не менше п’яти років у галузі права;
  • вільне володіння державною мовою.

«Після перевірки документів буде призначено тестування, і вже на початку 2021 року плануємо провести співбесіди. Інформацію про конкурсантів та конкурсанток, котрі отримають три найвищі бали в рейтингу буде направлено для надання рекомендацій Міністру юстиції, а перед призначенням – до Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги», – додала подробиць Валерія Коломієць.

Нагадаємо, що система безоплатної правової допомоги уже протягом більш ніж семи років забезпечує доступ до правосуддя незахищені верстви населення. На сьогодні до системи входять загалом понад сім з половиною тисяч адвокатів.

Інтернет магазин українських юридичних документів documenti.com.ua пропонує зразок документа.

Також на “Документи.Ком.ЮА – ЗРАЗКИ ОНЛАЙН” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу, щоб дізнаватись про оновлення зразків документів на ресурсах https://documenti.com.ua та https://moe-pravo.com.ua/

Наші ПАРТНЕРИ:

Зразки документів – це МОЄ ПРАВО