60
Зразок договору про надання послуг з підбору домашнього персоналу (з актом про надання послуг) – придбати>>>

Бажання поліпшити матеріальне становище, піднятися по кар’єрних сходах, домогтися успіху і визнання змушує людей все більше часу приділяти роботі. У такому ритмі дуже важливо не забути про затишок власного будинку, турботі про домочадців, вихованні дітей. З цим вам може допомогти кваліфікований домашній персонал.

Ви хочете відзначити свято великий і галасливою компанією, а на генеральне прибирання немає ні сил, ні часу? Досвідчена домробітниця призведе ваше житло в порядок всього за кілька годин, а особистий кухар організовує чудовий стіл на будь-яку кількість осіб. У вас є непосидюча і цікаве чадо, якому потрібно турбота і увага, але турбота про його майбутнє змушує багато трудиться? Професійна няня допоможе малюкові познайомитися з навколишнім світом, а батькам дасть можливість не тільки натхненно працювати, але і трохи відпочити.

Оголошення про пошук роботи нянею, водієм або садівником ви з легкістю знайдете практично в будь-якої рекламної рубриці, будь то звичайна газета або інтернет-видання. А ось довірити своє майно, не кажучи вже про дитину, можна далеко не кожному. Адже шахраїв, охочих поживитися чужим добром, в сучасному світі досить багато.

Хорошим варіантом можуть здатися рекомендації друзів і знайомих. Однак не варто забувати, що «на смак і колір товаришів немає» і те, що дуже сподобалося їм, може стати справжньою проблемою для вас.

Що ж робити? Необхідно звернутися до професіоналів. Агентство з підбору домашнього персоналу допоможе вам вибрати кваліфікованих помічників у Києві, як з постійним проживанням, так і для разових послуг. Співробітники нашого агентства врахують всі ваші вимоги і побажання, на підставі яких ми швидко підберемо порядного і відповідальну людину.

У кадровому агентстві домашнього персоналу можна замовити послуги:

няні;
гувернантки;
домробітниці;
кухаря;
садівника;
керуючого;
водія.
А також підібрати сімейну пару, яка може поєднувати кілька вакансій відразу.