43

Онлайн-платформа ПРЯМІ ІНВЕСТИЦІЇ це інтернет-майданчик залучення і розміщення грошових коштів без посередників та є діловим партнером Інтернет магазину юридичних документів “Світ документів – онлайн” та адвокатського бюро “Довженко та партнери”.

Метою даного проекту є відродження економіки України шляхом розвитку Малого і Середнього Бізнесу.

Прямі Інвестиції – це інтернет платформа, яка допомагає суб’єктам українського підприємництва отримувати позики як від банків так і від приватних інвесторів (фізичних осіб, юридичних осіб, резидентів, нерезидентів України).

Інвестор і Підприємець мають свободу вибору партнерів для укладення угоди по залученню / розміщенню коштів, термінів, вартості та схеми оформлення.

Підприємці після реєстрації можуть розміщувати оголошення про:

  1. продаж свого бізнесу,
  2. залучення венчурного капіталу,
  3. пошук Інвестора на startup проект, 
  4. залучення коштів в уже діючий бізнес (поповнення оборотних коштів і / або придбання основних).

Система оцінки бізнесу Підприємця враховує в першу чергу ділову активність компанії, профіль керівника і продукт який компанія створює, а не запорука або майно у власності.

Приватнi Інвестори з допомогою даного проекту мають можливість знаходити бізнес-проекти і інвестувати їх на власних умовах або ж розміщувати свої оголошення про умови надання грошових коштів.

ПРИНЦИПИ СТВОРЕННЯ

1. ПРОЗОРІСТЬ

Ви самостійно вибірате потенційного партнера.

2. ВИГОДА СТОРІН

Ви самостійно вибираєте бажані ставки з розміщення та залучення грошових коштів.

3. ЗНИЖЕННЯ РИЗИКІВ

У цьому проекті позичальник не несе ризик перепродажу кредитного портфеля на сторону, а вкладник не несе ризики ліквідації банку.

Перейти до порталу Прямі Інвестиції>>>

Світ документів-онлайн 

 

Зразки договорів про партнерство, інвестиції та спільної діяльності