7

Президент анонсував розбудову мережі шкіл у селищах та містах

При президентові України буде створено Раду з розвитку загальної і середньої освіти. Про це під час Партнерського форуму «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями» зазначив президент України Володимир Зеленський.

«Українська освіта – це стратегічний напрямок для всіх нас, для нашої освіти. На жаль, довгі роки це було не так. Держава недостатньо помічала цю галузь, і увага формувалася до неї за залишковим принципом… Зараз ми активно будуємо по всій країні дитячі садочки. Я хочу, щоб у батьків не виникало питань, як влаштувати дитину у дитячий садочок. Також важливою є фінансова мотивація для всіх представників дошкільної освіти. Також ми відновлюємо та будуємо нові українські школи у кожному регіоні України. І цей процес ми продовжуватимемо, адже ми прагнемо, аби кожна українська школа як у місті-мільйоннику, так і невеличкому селищі мала сучасну матеріально-технічну базу. Доступ до спорту, Інтернету, інклюзивної освіти», – підкреслив президент і додав про важливість підвищення оплати праці освітянам, аби вони «відчули престижність своєї професії, аби молодь хотіла іти працювати в школу.

Також він анонсував звернення більшої уваги до професійно-технічної освіти, адже за його словами, «країні бракує кваліфікованих робочих кадрів». Також готується стратегія розвитку вищої освіти на наступні 10 років, популяризації освіти серед іноземців, розбудова гуртожитків. Крім того, Зеленський вказав, що при президентові буде створено Раду з розвитку загальної і середньої освіти.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що депутати пропонують звільнити учнів від складання Державної підсумкової атестації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.